Září 2011

Tohle se nemělo stát! Jan Marek,Karel Rachůnek,Josef Vašíček,Pavol Demitra. Nezapomene! Děkujeme!

7. září 2011 v 18:29 | ~Bet.hy~ |  Diary
Fotka z FB. Mám jí taky na profilu :'(
(Ano vím že jsem tady hodně dlouho nebyla. Ale dneska mě Terka inspirovala naspat článek,původně měl být úplně o něčem jiném,al kolem druhé hodiny odpoledne stalo sem musela komentovat!)odiny odpoledne stalo sem musela komentovat!)

Prosím ušetřete si ty totálně nejdebilnější kecy který už se objevily na facebooku "Jenom hokejisti","Moje dítě zemřelo a celá ČR kuli němu netruchlila" a takovéhle různé ... oni byli naši! Oni byli ti,díky kterým jsem (a myslím že né jediná) byla naprosto šťastná. Ti kuli kterým jsem brečela když prohráli. Ti díky kterým jsem byla naprosto šťatsná když jsme vyhrávali!

Rachna kachna už nepoletí. To bylo asi první co mě napadlo když jsem si řpečetla jeho jméno ... jenže v tu chvíli byla ještě naděje že žijí. Ale ta se během dvaceti minut rozplinula "Všichni tři čeští hokejisté jsou mrtví." Nejhorší nadpis internetovýho článku jakej mohl být.
Jan Marek,ten který mě děsně zaujal svojí hrou
Karel Rachůnek,ten díky kterému jsme se stali Mistri světa v roce 2010. 7 sekund a dal gól. 7 sekund a měli jsme šanci dostat se do finále,povedla se!
Bohužel Josefa Vašíčka jsem extra nějak nevnímala. Abych řekla rpavdu věděla jsem o něm pouze že byl jednou mistr svéta (2006 nebo kdy pokud se nepletu) a že vyhrál Stanley Cup
Pavol Demitra,dokonalý slovenský hokejista. Nezapomenu jak jsem přišla domů během MS a zapla hned hokej. Chtyla jsem konec posledního zápasu slovenska. On brečel,loučil se jako kapitán. Dal dres,rukavice a hokejku do publika. A teď je pryč i on.

Je to neskutečné. Nechápu to. Jak se to mohlo stát (jasně koukala sem na ČT24 takže vím že podle všeho nějaká chyba na letadle,pak nalítli do nějaký antény a chytlo to),ale proč srovna s nimi?? Tihle nejlepší!
Bohužel zejtra nebudu ve škole takže ve škole se "nezůčastním" těch černejch triček. Jedu k zubaři ... ale budu v černé!
Je to strašná zpráva! Teď jak jsou na internetu všude jejich fotky ... je to strašný ... ! Šílený když vidím Jana Marka kterej byl asi muj druhej nebo třetí nejoblíbenější hokejista na mistrovství! :(

Když v televizy běželo jméno Karel Rachůnek ... prostě mi to úplně došlo. On už nikdy nezachrání Českej nároďák ... nikdy! :(
Fakt je to strašný!

(Ježiši já to nemůžu říct ani psát! Nedokážu to tak silně naspat! Je to strašný vidět "Havárie letadla,zemřeli čeští hokejisté" je šílený uvědomit si že asni jeden znich už nidky nezbrání gólu,gól nedá,nebude hrát na MS,neuvidíme jeho aktuální záběry. Ani jednoho z nich. :( Jedni z nejdokonalejších hokejistů nejen u nás! Je to opravdu strašné!)

Teď opět,ČT24 a jejich jména...je to strašný! Opravdu. Tenhle článek se asi nedá moc číst a už ani nebudu pokračovat psaní. Myslím že i z něj je poznat že mě to jedno blbý letadlo docela dost zasáhlo ... :'(

EDIT 9.7.2011: Pořád tomu nějak nevěřim :( Je toho celej internet,televize,noviny ... Honza Marek byl muj druhej nejoblíbenější hokejista SAKRA! Je to děsně divný ... :(