Červen 2010

Report Green Day 2010

30. června 2010 v 18:19 | ~Bet.hy~ |  Green Day News
Report z lidovek :)

PRAHA - Ohňostroj zakončil na pražském Výstavišti tříhodinové vystoupení punkrockových hvězd Green Day. Koncert slavného amerického tria přinesl světelné i pyrotechnické efekty, hity z posledních desek, citace písní kolegů i show připomínající místy kabaret.
Green Day v Praze. Zpěvák a kytarista Billie Joe Armstrong.Green Day v Praze. Zpěvák a kytarista Billie Joe Armstrong.Green Day v Praze. Fanoušci.Green Day v Praze. Zpěvák a kytarista Billie Joe Armstrong.
Koncert před natěšeným mnohatisícovým davem začal pyrotechnickými efekty.
Green Day v Praze. Fanoušci.
"Ahoj, Praho, jste připraveni?" přivítal publikum z pódia s promítaným obrazem velkoměsta za zády zpěvák Billie Joe Armstrong. Už při prvních skladbách, jako například Know Your Enemy z posledního alba 21st Century Breakdown, se diváci dali do tance a do zpěvu.
Armstrong si zatančil s fanynkou
Velké pódium připomínající svými parametry to, které nedávno využila kapela Metallica na festivalu Sonisphere, umožnilo divákům ze všech míst areálu sledovat hudebníky. K zážitku přítomných přispívaly dvě velkoplošné obrazovky i obrovská LED stěna.
Posluchači se dočkali hitů jako American Idiot, Wake Me Up, When September Ends, Boulevard Of Broken Dreams či 21 Guns. Green Day připravili třem vybraným divákům z publika nezapomenutelný zážitek, když si s jednou fanynkou zpěvák Armstrong zatančil a dalším pozvaným na pódium zapůjčil kytaru i baskytaru. Připomněl tím manýry rockových celebrit, mezi které se Green Day dostali z punkových klubů.
Punkovou nabroušenost více než hudba občas připomněly některé politicky a protiválečně zaměřené texty. "Jsem tady kvůli dceři, koncert se mi moc nelíbí, je prostě známá věc, že levičáci obvykle neumí hrát," řekl houslista skupiny Čechomor Karel Holas. Většina nadšených diváků však jeho názor nesdílela.
Kabaret
Vedle svých hitů Green Day v průběhu večera citovali i známé skladby svých kolegů Black Sabbath, AC/DC, Beatles či Rolling Stones. V punkový kabaret se změnila část druhé poloviny show, kdy si bubeník Tré Cool oblečený do ženských šatů prohodil místo se zpěvákem Armstrong a baskytarista Mike Dirnt se ozdobil různými maškarními doplňky.
Podle pořadatelů bylo v hledišti přes 14.000 diváků, mezi nimi mnoho rodičů s nezletilými dětmi. Přijela i skupina fanoušků z Polska, která nápisem na transparentu zvala kapelu na koncert k našim severním sousedům. Mnozí posluchači přicházeli v průběhu večera a ti, kteří si nepořídili vstupenky, sledovali dění na Výstavišti za plotem.
Zpronevěra punku?
Řízná hudba zněla areálem Výstaviště již od podvečera. Jako předkapely se totiž představily kanadská punkrocková skupina Billy Talent a tuzemští The Pooh.
Trojice kalifornských muzikantů Green Day se dala dohromady koncem 80. let.
Debutové album 1039/Smoothed Out Slappy Hours vydali Green Day v roce 1990, poté nahradil původního bubeníka nynější Tré Cool. Slávu kapele přineslo až v roce 1994 její třetí album Dookie, jen v USA se ho prodalo deset milionů kopií. Po vydání alba American Idiot v roce 2004 se kapela bránila nařčení části radikálních fanoušků, že skupina opustila po svém komerčním úspěchu punkovou dráhu a tomuto žánru se zpronevěřila.

Green Day Praha 2010 první fotky

30. června 2010 v 18:16 | ~Bet.hy~ |  Green Day Live Photos
Tak tyhle první fotky jsou z lidovky.cz :D
Green Day v Praze. Zpěvák a kytarista Billie Joe Armstrong.

Jako takovejhle magor se Billie projevil ještě párkrát... :D

z lidovky.cz

30. června 2010 v 18:08 | ~Bet.hy~ |  Green Day News
Green Day
První report z novinky.cz... docela mě naštval... no...ale máte ho tady...
Koncert Green Day zahájili výbuchem ohňostroje už po půl osmé (bohužel za plného denního světla) po předkapele Billy Talent. Směs z aktuálního alba 21st Century Breakdown se setkala s nadšeným řičením fandů, i když kvalitou těžko zastíní letitou placku Dookie. Na druhou stranu funguje na pořád stejném principu, který je přímo ideální pro hromadné letní open-air akce. Chytit se davu je tak snadné - úvodní kytarový riff a prostý popový refrén si těžko užijete při domácím poslechu tak jako v kotli.
Zhruba od poloviny koncertu se Green Day přestali soustředit na hudbu a zabředli do blbinek, kterými zkoušeli trpělivost návštěvníků. Nahodilé citování riffů z rockového slabikáře (AC/DC, Black Sabbath) se ještě dalo pochopit, zvlášť když sloužilo jako úvod plynule přecházející ve vlastní riff podobného ražení, ale nehorázně protahovaná coververze Shout už byla vyloženě otravná.
Následné hledání lidí, kteří jsou schopni zahrát tři noty na basu a kytaru, znamenalo další mrhání časem. Ti fanoušci, kteří byli vybráni, asi mají celoživotní zážitek, ale dívat se na to bylo frustrující.
Také skřehotavé parodování úryvků z Doors, Beatles nebo Rolling Stones vyvolávalo dojem, že frontman už neví, čím zaujmout. Vlastní hudební nápad do nich nevložil, jen se samoúčelně zašklebil nad rockovými dějinami a pak (doslova) odkryl holou zadnici. Asi to měla být známka punku.
V závěru ale přišly také ony známé pecky ze začátku devadesátých let. Na mnoho celoživotních fanoušků musí působit jako setkání s láskou ze střední školy. Není to už bezbřehé nadšení, ale úsměvu se neubráníte. Ještě mají svůj půvab.Sm živá!!!

30. června 2010 v 17:40 | ~Bet.hy~ |  Diary
SEM ŽIVÁ!!!
Áááno...jdu přidávat :D Prostě ze včerejška tady najdete asi dost věcí..bylo to skvělí...asi dám i svuj report :DDD Asi hend za chvliku..bude asi dlouhej ale budu hodně ráda dyš si ho přečtete :D No nic du na to :D

Jenom den... a krátký info

28. června 2010 v 21:48 | ~Bet.hy~ |  Diary
Hej zas ejenom narychlo...rstě ZEJTRA TO JEDE!!! už sme s hokama dohodnutý ak se procinkneme a tak a pak uvidim Billieho Bena a Trého :*** Panebože... jdu spát...teda ne spát sem jen trohu unavená z pogování se skříní ale abych se zejtra prbudila...du pro návleky a pak chrrr.... no jenom prostě krátký info ak se mějte zlata :* a užijte si zejtřek co možná nejvíc a akpísněte odkazy na fota,recenze a tak :DDDD Vám pak napíšu ak sem to prožila já :D

Diamond on Landmine photos from video

23. června 2010 v 18:40 | ~Bet.hy~ |  Billy Talent Other Photos
Asi víte Talenti maj new klip k Diamond on Landmine no a já vám sem házim pár fotek k němu :D Sem fotila no...takže prosim kopčit se zdrojem..ale vy to nebudete chtít.Ale nějaký se mi fakt líbí...Ben je zase děsnej sexouš :**

dfsg
V c.č. jich je ještě 12..prozatim :D možná přidělám :D Docela mě to baví :DDD a možná zkusim si takle nafotit a psak udělat dezz :DDD

Diamond on a Landmine

23. června 2010 v 18:35 | ~Bet.hy~ |  Billy Talent Clips
Naprosto dokonalej klip :*** Sou děsně sexy :D

Nenávidim nadpisy... nevim jaký... achjo... prostě "Moje sebrané kecy" :D

20. června 2010 v 18:11 | ~Bet.hy~ |  Diary

icon059.gificon077.gificon073.jpgicon093.gif

Ach můj bože :D
Mám docela náladu an blog... ale u mě nikdy nevíte...miluju fashion! xDD
Mám chuť nakupovat... no.. nic... xDDD Hej no... v sobotu sem byla u tý holičky...udělala mi něco "jako" patku.. ale ne uplně..je taková malá...no ale je dobrá... a skvěle sestříhala xD No a těšim se ... upa strašně! Tenhle rok je skvělej... v úterý spíme ve škole...sraz je v devět večer :DDD Bude perfektní! Už máme plány... :D No a potom 29.6. <3 <3 <3 ach :***
Jako mám komentovat ?? No a 3.7. sraz s Punkii ve Starbucks :*** jak já se těším :*
Jak já se těším...
No a jako..co se nám nestalo mylsim že ve středu :DDD To bylo něco...sme jeli s Terkou,Láďou a Michalem na Vyžlovku na koupák... xDDD OMG to bylo... :D Jako nás slepiliizolepoi..prvně slepili Tereze nohy..pak se snažili ruce a u toho si jí klekli an krk... xDDD No a pak se snažili mě ale to Mistr Láďa nedal jinak než že mě slepil s Michalem an jednu hromadu! Vůl...!
No a co jinak.. pak dyš sme doplavali do prostřed na takovou plošinku tak sundali Tereze plavky...lol xDDD A vytáhli kaničku a neuměli opravit.. takže láď plaval pro trenky,ty si vzal a pak dal Tereze svoje plavky :DDD nemožný tyhle dny.. sou skvělí...akorát sem zkonila matiku... dostala sem 3...x( Ale zejtra mě vyskouší :D Takž ... snad... no držte mi palečky prosím :) No nic...jdu... nevim co víc :D Mějte se... páá :*

Změna je život... nu proč ne ?

15. června 2010 v 12:13 | ~Bet.hy~ |  Diary
flower-7.gif image by tk1551
To se mi ulevilo..
Konečně sem se dokopala na novej designe... wuhuu jak já dlouho chtěla nějakej letní... ten s GD tu byl přez měsíc... vlastně od tý doby co sme se dozvěděli že tady GD budou...tenhle je
jednodušší...mnohem a docela se mi líbí... našla se dobrou fotku...chtěla sem upravit etě písmo ale kouše se mi photoshop xD No což...nemám klikačku a dělat jí nebudu :D Su líná... co jináč ?? Jo vítě co je strašný...že sem ve čtrnácti blogovej senior... jasně v blogový branži je čtrnáct takovej nejběžnější věk...ale ty lid blogujou třeba rok...já tři... a tim mě řadí do seniorů...nejde tohle to...jinak mě včéra bolela hlava...dneska je lepčí...zejtra už pudu do školy...
No a v sobotu ne vlásky... vlevo vidíte :DDDD No zkusim úpřekecat Terku ... jelikoř v sobotu je právě setkání Kostelců a já ybch chtěla jít ve 20:00 na Zpětnou Vazbu což je náš Kryštof ze třídy... dělaj předskokany Premierovi (Hrobař) akže bych tam az tu stovku bo kolik zašla...kuli hrobařovi :DDDDD No...sem se rozepsala...chci to dopsat pod fotku :D Jako sem dlouho nic akovýhleho an blog nepsala... jo skončili sme s blogem kde sem dělala spolumajitelku x((( chjo... x( Jo a tak kašlu na Affka... já vim x( Ale já už na blogu moc nejsem...zrovna přemejšlim co budu dělat až tohle dopíšu...asi pujdu hledat nějaký hadry..nwm..sem teď hodně na fb a tady prostě ne.
Nu jináč sem teď něco těla a nevim co...JO! Musim an flétnu x((( I když sem kuli tý hlavě doma ak musim...pudu kolem půl druhý asi x(( nj příští tejden ej absolvák ak musim no x((( asi se poroučim :D Chce se mi an záchod...musim :DDDD Se zatim mějte a já se zase někdy ozvu...jak se znám ak vždycky dyš něco akovýhleho napíšu,objevim se za dva tejdny... xDDD No nic ale komenty čtu sko každej den...nebo dvakrát do tejdna...akže pište,pište a pišt... na to že sem teď skor nechodim je fur návštěvka kolem dvacítky deně... slušnééé že yb někdo četl ty mí kecy ?? Těžko... no nic už vážně musim na wc... ymslete na mě ať přežiju flétnu a učení na čtvrtletku z matiky... jo etě je normální že my se teď učíme mnohem vc než kdy jindy ?? Hlavně z česštiny... no nic... du an ten záchod.. :D Páčko :D

Twilight řetězák

13. června 2010 v 18:35 | ~Bet.hy~ |  Diary
Sem na blogu a vůbec pc nebyla skoro dva tejdny...su dobrá no... ak zase něco přidám...dobrej řetězák o twilight... :DDD No ak tady je...je z blogu scene.blog.cz


1.Seřaď knihy podle tvé oblíbenosti
Rozbřesk a Stmívání je na prvnim... dybych musela fakt tak je to seřazený jak sem to napsala. Pak je Zatmění a nakonec Nový Měcís :D

2. Jsi Team Edward nebo Team Jacob?
Edward!

3.Koho nesnášíš?
hmm nedá se říct nesnášíš... nemusim jich víc...ale nemusim Jacoba :D Ale třeba i nějaký Volturiovi a nemusim ani Edwarda...ale to hlavně kuli Robovi :D ae už sem si zvykla :D

4. Koho z nich naprosto miluješ?
Jaspera,Alici,Dr. Cullena,Emmeta,Esme a Bellu :D

5. Koho máš strašně moc ráda?
Edu,Rose... :D

6. Koho máš ráda?
Angela... neni nějak vleká role ale v book je mi příjemná :D

7. Koho z Volturiových máš nejradši?
asi Jane _D

8. Kdo z herců ti nejvíce přirostl k srdci?

Ashley G. a Jackson :D

9. Jsi zamilovaná do Roberta?
NE!!!! NIKDY!!!

10. Líbil se ti soundtrack ?
Jo...nejvíc od Paramore a Linkin Park :D

Řetězák |0.03|

1. června 2010 v 18:45 | ~Bet.hy~ |  Diary
1)PRINCEZNA - Ak se du vobejsit...nenávidim "načančanost" xDDDD
2)MILIONÁŘKA - Nakoupila byhc strašně moc věcí a kopila si ty moje "hrací" miláčky xD
3)NESMRTELNÁ - Bych byla nejvíc happy... i když někdy n xDDD
4)PREZIDENTKA - Bych dala povinej každodení koncl mějch oblíbenejch skupin pro prezidentktu...no co...menší diktátorka xDDDD
5)BLONDÝNA - Bych mi nevadilo...kluci by po mě letěli xDDDDDDDDDD
6)ZVÍŘE - Bych neřešila nic..nwm nějak xDDD
7)KVĚTINA - Co bych dělala ?? Nechala se zalejvat ?? xDDDDD
8)JÍDLO - Fast-Food nebo něco tlustýho...bůček xDDDD
9)BARVA - Černá.. ae co bych dělala ?? Fakt nwm xD
10)CHLAP - Chlastala (dělám i tak xD) a balila ženský ne ??? xD

Řetězák |0.02|

1. června 2010 v 18:26 | ~Bet.hy~ |  Diary
Máš rád/A

Společnost? - Docela j... ae jak kdy...
Samotu? - Zase,jak kdy..podle nálady :D
Lidi kolem sebe? - Jak koho...
Přírodu? - Jj
Jídlo? - Mooooc :D
Když Ti někdo lichotí? - Jak kdo, a jak kdy :D
Hudbu? - STRAŠNĚ!!
Pořádek? - No...jo ale nenávidim uklízení...ae dyš mám bordel v pokoji ak to nenávidim xD
Smích? - Jo ae děsně...milujuuu :D
Srandu? - Aky moc :D