Duben 2009

30.4. 2009

30. dubna 2009 v 19:18 | Punk_Princess BetQa
Čusík bobani (heh už sem jako Avrill-l xD)

Jak se máte?
Mno u nás je momentálně docela buřina. Prší a hřmí, a muj pesan ( upozorňuju že je velkej asi jako Bernardýn) se děsně bojí a mám jí vedle sebe a ce mi skočit na klín. Hmm Bezva. Právě se nám rozladila T.V. Heeej Já cu vidět Ordinaci xD Mno jinak sem byla dneska celí TŘI e škole xD Mno a nakonec šla dom i Teri. Řekla že jí je blbě ale skutečnost je taká že se její Osmačici degu anrodil malej osmák xD Takže Best. Už vim o čem bude celou sbotu básnit xD Mno jinak hřmí... a eje, a leje, voe čím dál víc. Mi připomíná jeden song co sem slyšela uz táty v rádiu: Prší a venku se zatmělo,tato noc nebude krátká... Mno je pa o něčem jin... dopr*ele teĎ zahřmělo a já mám psa ehm skor na klíně uplně xD Děsnej srab!!! Mno ale tohle bylo šlupka....a dopr. zase,zase,zas to je strašný!!!! Mno jinak mám new kraťasy!!! Upa best. Takoví Red z černejma kostkama,mi hezky dou k converskám, a ještě si k nim objednám kšandy!!! Juchůů Mno tak ju odcházíííím. Tak ju. Páááááááá

njn jdu obíhat xD

Jak šel čas a Ben se měnil...

29. dubna 2009 v 19:24 | Punk_Princess BetQa

Tak aby ste věděli jak se náš milovaný Beník změnil,clickněte na c.č.

Rozhovor pro i-punk s Aaronem

29. dubna 2009 v 17:42 | Punk_Princess BetQa
billy-talent-aaron.jpgUž v pondělí 23. června se v Praze představí populární kanadská formace Billy Talent. Nám se podařilo získat exkluzivní rozhovor s bubeníkem kapely Aaronem Solowoniukem, s nímž jsme si po telefonu popovídali například o tom, jak daleko jsou přípravy na třetí desce, jakým způsobem tráví volný čas a nebo jestli mu utkvěl v paměti loňský koncert skupiny v Praze:

Právě v tuhle chvíli je v Kanadě asi půl druhé odpoledne a ty děláš rozhovory s českými novináři, jak tedy vypadá takový obvyklý den člena jedné z největších kanadských kapel, když zrovna není na turné?
Upřímně? Dnes jsem se odhodlal k troše zahrádkaření. Kácel jsem nějaké křoví a teď se snažím zjistit, jak udělat holandskou majonézu. Moje žena má zítra narozeniny, takže se snažím připravit nějakou dobrou snídani. Prostě si užívám pohody, relaxuju. Včera jsme trochu ve studiu pracovali na našich nových skladbách a dnes jsem jenom pracoval na zahradě, když bylo venku hezky.

Váš první koncert v České republice jste odehráli s My Chemical Romance přibližně před rokem, zanechal ve vás nějaké vzpomínky?
Jasně, byla to skvělá show, protože jsme tehdy neměli vůbec hrát. Měli jsme několik vystoupení v Německu a oni se zeptali, jestli chceme hrát. Řekli jsme, že určitě, takže jsme se přidali. Bylo to hodně velké místo, velká hokejová aréna a vzpomínám si, že jsme neměli moc času, takže jsme se jenom trochu prošli odpoledne, ale neměli jsme popravdě možnost vidět něco víc z Prahy. Snad budeme mít tentokrát šanci prohlédnout si ji víc. Většinou přijíždíme okolo deseti hodin dopoledne nebo kolem oběda, takže budu připraven vyrazit na obchůzku.

Tentokrát přijíždíte s Anti-Flag, váš zpěvák Benjamin hostuje na jedné skladbě z jejich nové desky, takže nejspíš budou vaše kapely docela spřízněné. Jak jste se seznámili?
Hráli jsme Warped Tour 2004, když jsme je vlastně poprvé potkali, odehráli jsme pár koncertů a pozvali jsme je na kanadské turné, kam přijeli a předskakovali nám. Pořád jsme na ně někde naráželi. Nedávno jsme s nimi měli několik koncertů ve Velké Británii a Belgii. Nyní už jsme opravdu dobří přátelé.

Někteří jejich fanoušci v České republice těžce nesou, že zde vystupujete s jejich oblíbenou kapelou, protože býváte často házeni do jednoho koše s emo skupinami. Jak se stavíš k takovým kritikám?
Můj bože. Rozhodně nejsme emo, ale hádám, že to je jenom protože jsme předskakovali My Chemical Romance. Vidím, proč si to myslí. Jsme všichni přátelé a hudba je krásná věc a pokud vás štve, že kamarádi spolu jezdí na turné a hrají společné koncerty, pak jste na tom docela špatně. Doufejme však, že naši fanoušci budou dobře vycházet s jejich a bude to jedna velká parádní párty.

Jste nesmírně populární ve spoustě zemí včetně České republiky, ale jak to tak vypadá, Spojené státy stále zdatně odolávají, čím to?
Upřímně si myslím, že to byla naše nahrávací společnost, s kterou jsme spolupracovali v Americe, která byla zaneprázdněná s jinými skupinami. Všude jinde ve světě nás vydavatelství podporovaly, opravdu nás vytáhly, postavily se za nás a rozumí tomu, co děláme, takže jsme si v podstatě řekli o to, aby s námi rozvázali smlouvu a už nejsme u Atlantic Records. Našli jsme novou rodinu u několika skvělých lidí ve Warner Music a doufejme, že s třetí deskou budeme schopni prorazit na americkou hudební scénu. Je to však strašně velká země, musíte strávit spoustu času koncertováním a my jsme zaměřili spoustu naší energie na Evropu, Austrálii a Kanadu, takže tentokrát pravděpodobně strávíme víc času tam. Nemáme zase tolik času na koncertování, už jsme na turné rok a půl a snažíme se dostat na co nejvíc míst.

Vaše poslední eponymní album vyšlo téměř před dvěma lety, jak to vypadá s přípravou na tu třetí?
Už jsme skoro ve studiu. Máme hotovou více než polovinu desky. Vzali jsme si volno na šest týdnů, abychom mohli jet na turné s My Chemical Romance k jejich závěrečné Black Parade Tour po jejich oblíbených koncertních místech v Americe. Vzali jsme si menší pauzu jenom, abychom si získali trochu odstup. Nyní jsme zpátky, pracovali jsme na písních včera, pracujeme celý měsíc. Poté odjíždíme na tři týdny do Evropy a pak půjdeme do studia nahrávat a vydáme desku. Pravděpodobně ne tento rok, ale myslím si, že to bude hned ze začátku příštího roku a potom budeme koncertovat další dva roky.

Některé písně už jste určitě zkoušeli, je nějaká šance, že by některou mohli fanoušci uslyšet na tomto evropském turné?
Nemám ponětí. Nový song jsme ani jednou nehráli, hráli jsme skladbu jenom na zvukové zkoušce, takže jsme vlastně nic nehráli opravdu na živo, ale nikdy nevíte. Záleží to na našem pocitu, a tak můžeme nebo nemusíme.

Už máte ucelenější představu o tom, jakým směrem se bude ubírat nová deska? Budete pokračovat v nastoleném zvuku?
Jasně, bude to jenom nový a lepší. Bude to úžasný. Bude to rock'n'rollová deska. Opravdu se snažíme se navzájem hudebně posouvat a těch sedm songů, které už máme hotové jsou prostě úžasné a jsme na ně opravdu pyšní. Musíme je ještě trochu vyšperkovat, ale vypadá to, že to bude úžasné.

Kdybys měl vybrat největší slabinu vaší kapely, co by to bylo?
Strach z hraní nových songů. Myslím si, že je to kvůli věku mobilních technologií a pokud zahrajete nový song, tak bude během dvou, čtyř hodin na youtube a nevím, jestli je to dobrá nebo špatná věc, prostě to tak je.

Teď opak. O čem si myslíš, že je vaší výhodou, která vás odlišuje od většiny ostatních kapel?
Nevím, ale hodně mi imponují skupiny, který dokážou přinést něco vlastního, když hrají na živo a to si myslím, že děláme. Ber vážně všechno, co děláš na pódiu, dej tomu pokaždé všechno, neměj špatný večer. Je to jako s Green Day, jednou z nejlepších kapel na živo v historii. Učíme se ze sledování jejich DVD a z pozorování jejich živých vystoupení. Jsme uneseni jejich energií. Snažíme se být co nejsmysluplnější dokážeme, když hrajeme na živo.

S kapelou už jste navštívili kvantum míst, je pořád ještě nějaké místo, kde by jsi chtěl hrát a zatím jsi tu možnost neměl?
Rusko a Polsko, kde jsme zatím nehráli, jsou teď na řadě. Chtěl bych v podstatě hrát kdekoliv, kde jsme zatím nebyli. Svět je tak úžasný, že kamkoliv jsme zatím přijeli, byli jsme vždy uchváceni kulturou a každý je nadšený z cestování na místa, kde jsme zatím nebyli. Chtěl bych se i vracet na místa, kde se mi opravdu líbí.

Váš pražský koncert se bude konat už za velice krátkou dobu, jak bys oficiálně pozval fanoušky, proč by měli na váš koncert přijít?
Tak tohle je těžká otázka. Těžko říct, budeme se snažit, jak nejvíc umíme, abychom všechny ohromili. Přijďte na náš koncert, protože to bude sakra úžasný.

i-punk.cz

Jak fanoušci BT převálcovali fandy AF

29. dubna 2009 v 17:34 | Punk_Princess BetQa
billy_talent-praha.jpg "Minulý rok jsem vám slíbil, že další rok se tady zase potkáme," rozpomněl se Ben Kowalewicz při pondělním koncertu. Prahu totiž opět navštívili jeho Billy Talent, kteří tentokrát z pozice headlinera s sebou přivezli americké kamarády Anti-Flag. Krásný, slunečný úvod týdne tak k večeru ještě více rozzářily dvě opravdu výrazné hvězdy punk-rockového nebe.

I když obě kapely jsou v současné době ve stájích major labelů, ani jedna z nich není jejich typickým reprezentantem, tudíž rozhodně nešlo o další letošní povinnost pro zaryté fanoušky pop-punku à la Simple Plan nebo Good Charlotte.

Zatímco Billy Talent občas v televizi či rádiu běžně zastihnete, Anti-Flag jenom ve vybraných pořadech. Asi proto byli "jenom" "very special guests" a asi proto to tak i na koncertě vypadalo.

Před osmou hodinou večerní, kdy se ještě poslední sluneční paprsky draly vrchními okýnky u balkonu do Malé sportovní haly, se chystali již podruhé na české pódium draví Pensylvánci Anti-Flag. O panictví tady přišli v lednu 2006, kdy s Good Clean Fun a Mikem Parkem znásilnili Futurum, aby roztančili fanoušky toužící po nespoutaném punk-rocku. Tentokrát šlo o jiné pódium, o jiné publikum.

click.cč.

Dvě phota talentů

29. dubna 2009 v 17:23 | Punk_Princess BetQa
Ježiš Ben s tim fénem xD

Co si myslíte?

29. dubna 2009 v 17:12 | Punk_Princess BetQa
Lidi clickněte pls na c.č. a hlásněte v anketce. Osobně dávám přednoíst jedničce xD Teda první odpovědi

x!!!Devil on my shoulder!!!x

29. dubna 2009 v 16:55 | Punk_Princess BetQa


Billy Talent in Prague xD SUPROVÍ

29. dubna 2009 v 16:24 | Punk_Princess BetQa

Maj chybu jak mluví Ian tak u oho maj Jon G. nebo co. ALe prostě Jon! Heh aůe co. Jinak super kwalitka a kus konclu. Tam bych chtěla bejt....xD

In Prague

29. dubna 2009 v 16:13 | Punk_Princess BetQa


njn. Obraz nic moc,ale zvuk celkem jde. Mno ale hlavně je to Prague!!!!!!!!

Bouřka

29. dubna 2009 v 16:00 | Punk_Princess BetQa
Juhů lidišky. U nás je první bouřka v tomhle roce. Lej,leje a leje ale už nehřmí moc mno :( Já mám bouřky docela ráda. Á mini hrom...taková malá rychlá byla xD Heh a ják se u nás tráví bouřky? Mno přece u compou a s The Ex na uších x

Billy Talent Live And Studio Footage

29. dubna 2009 v 15:52 | Punk_Princess BetQa

Ehm. Dalo by se to pojmenovat jak se točilo The Ex...
Ježiš jak tam Ian (myslim že Bena) honí s tim stromkem xD
Ááá Aaronek má ješt vláásky xD
Ty jo a jak má Beník to sako,tak jak mu je větší xD
Jo tak lidi tady nemůžu z tohoJonova výrazu jak tam řve to Áj atd. je normálně boží. Punkie on má fakt něco do sebe xD
Njn. Ben je showman. Jak tam blbne xD
Žijůůva jak tam Jon skáče!!!
Áááá a řichází oblíbená část zn. vše rozmlátíme! xD
Ano a mylsim že Jon ale to j ejdno prostě tam letěla kytara po Aaronovi xD
Tak ne,to byla Ianova...
Opět málem zabit...
Ježiš. Kluci chtěli noví náčiní mno xD Aron měl Iana praštit jak mu spadl do ětch bubnů xD


Billy Talent - Fallen Leaves 2007 MuchMusic Awards

29. dubna 2009 v 15:36 | Punk_Princess BetQa
To Benovi horzně sluší, a krásně zpívá xD (Mno a kde mu to krásě nezpívá???) xD
Heh,všimněte si t,m jen tak pro zajímavost kolik tam je holek a kolik kluků (ehm u hole se dá mlvi o tisících u kluků o pár stovkách??? Dyš hodně xD xD xD)

Billy Talent Juno Adwards wins 2006

29. dubna 2009 v 15:32 | Punk_Princess BetQa

Tohle sem sem nedáwno dáwala.ALe to je fu(c)k. Já prostě musim xD Jak Bení nemůže pomalu mluvit a jak jim ty lidi tleskaj ve stoje!!!!

2.blog

29. dubna 2009 v 15:18 | Punk_Princess BetQa
2.blog!!!
Hodnotím tento blog Jany

Desing 8/10 newim jak wám,ale mě se na notebook kolem toho červenýho zobrazuje etě takoví bílí pruhy. A ty to kazí...

Obsah 9/10 mno je to hlavně HSM,Disney (jako Hannah Montana atd.) a to je žádaný téma!

Menu 10/10 tak to se doporučuju podiwat. Je zajímavě udělaný,AKORÁT by někoho mohli mást ty obrácený písmenka. ALe mě se to líbí xD

Akčnost 9/10 no sou hodně soutěže akorát občas nepřibejvaj články. Ale jinak dobrý takže devět z deseti xD

A POZOR NOVĚ PŘEZDÍVKA 5/10 mno je děsně jednoduchá. Taková normální. ALe v jednoduchost je krása a sem hodná takže 5 bodů xD

Celkem: 41 z 50 to je slušný,ne? Podle mě je to suprovej bloček kterýmu nic neschází. Je fakt dobrej.

Billy Talent ECHO 2007 Best Rock/Alternative International

29. dubna 2009 v 15:10 | Punk_Princess BetQa

Dyš sme to s Tekrou viděli poprví tak Teri brečela jak hroch (proč zrovna hroch??? xD). Je to úžasný! Doufám že vyhrajou znovu,znovu,znovu a tak pořád do kola x)

Pan Kowalewicz hovoří =)

29. dubna 2009 v 15:08 | Punk_Princess BetQa

Ian si dělá vlasy

29. dubna 2009 v 15:06 | Punk_Princess BetQa
Njn. Nej je ten konec ten víraz xD

Try Honesty acustic bo jak se to píše xD (to acustic)

29. dubna 2009 v 15:04 | Punk_Princess BetQa

Mno škoda že neni slyšet víc Ben než Ian ale good

Kucí se podepisujou

29. dubna 2009 v 14:58 | Punk_Princess BetQa

Ou tam cu xD Teda tady má kwásnej víraz Joník xD

Ben and bottle

29. dubna 2009 v 14:53 | Punk_Princess BetQa
Ty woe co to je za woa???? Jak to Beník chtěl chytit x) mno já bych to teda nedala z ruky xD