Prosinec 2008

Od Jany k SIlvestru

31. prosince 2008 v 18:55 | BeTkA
Very Thanks

Na nový rok

31. prosince 2008 v 17:08 | BeTkA
Pro všechny moje SB diplomek pro nový rok xD

K vánocům

27. prosince 2008 v 16:46 | BeTkAZa SONB

27. prosince 2008 v 16:45 | BeTkA

Vánoce

27. prosince 2008 v 16:28 | BeTkA
Ahojky.Tak atdy po dooobě bleskajda xD
Téma: vánoce
click c.č.


Ježíšek

25. prosince 2008 v 21:00 | BeTkA
Juhů!!!!Tak sem k vánocům dosatal notebook.Je super.Místo špiky u myši sem si dala cválajícího koníka xD Je ulně super.Pak sem dostala nějaký oblečení(píšu s noteboku.) k němu dostanu ještě repráčky a monitor!!!Je uplně super.Ale teď newim jak se dostanu n net.Zejtra přijde Terka a budeme hrát The Sims.A je to uplně super xD Takže Papá.Možná stihnu objehnout SB xD
Betka

Hádejt od koho xD

24. prosince 2008 v 11:47 | BeTkA

Od Jany

24. prosince 2008 v 11:44 | BeTkA

Pro všechny

24. prosince 2008 v 0:00 | BeTkA

Diplomky k vánocům

24. prosince 2008 v 0:00 | BeTkA
Tak snad nikdo nechybí :) Dybi jo,tak napiš a já tě dopíšu :)
Tak hezkou nadílku,prostě best vánoce :)

Recenze na vystoupení v Praglu!

23. prosince 2008 v 19:54 | BeTkA
Recenze na Superbeat.cz
Ben Kowalewicz, zpěvák Billy Talent, dovádí fanynky k šílenství.A nejen on, i celý zbytek kapely. Stačí jedna fotka, jeden úsměvsprávným směrem. Skvělé koncerty, neskutečná energie kapely přivystoupení. Tohle Billy Talent umí a že se jim to všechno daří víc neždobře, bylo vidět na pondělním pražském koncertě, kde Billy Talentpředvedli opravdu vynikající show.
Sluneční letní den, teplota vzduchu kolem třicítky. Z původněplánované Folimanky naštěstí pořadatelé přesunuli už dříve koncert doMalé sportovní haly na pražském Výstavišti. I tak slunečné nebe bezmráčku slibovalo peklo a pořádný kotel.
Vstup do haly se návštěvníkům otevřel něco po šesté hodině, ale uždlouho předtím bylo celé okolí obleženo nedočkavými fanoušky a hlavněfanynkami z kategorie -náct, které čekaly na podpis nebo aspoň možnostse se svými idoly vyfotit, předat jim dárky a v rychlosti si vyměnitpár vět pilovaných několik dlouhých měsíců předem. Do koncertu zbývalyod otevření brány ještě skoro dvě hodiny, ale snaha být co nejblížsvému idolu byla silná. Dokonce silnější než opravdu tropické horkouvnitř haly. Rychle do první řady a držet si těžce vybojované místo.Vítejte v tropech.
Anti-Flag
Pár minut před osmou se po nekonečném čekání na scéně konečněobjevila předskakující kapela Anti-Flag. Punková čtveřice z americkéhoPittsburghu, která se k nám vrátila po 2 letech od svého posledníhokoncertu v pražském Futuru. Kapela, která se netají svými politickýminázory a taky je všem přítomným během koncertu nezapomněla ústy svéhozpěváka Chrise #2 sdělit. Budiž. Jediné, co mi vadilo, byl proslovzástupce jakési organizace bojující za všechno možné, která měla svůjstánek v hale. I když k téhle kapele to asi patří…
Chtělo by se říct, že Anti-Flag přivedli publikum do varu, jenže tov něm bylo dávno. Ač pro mě do té doby ne moc známí, musím říct, žeopravdu dobří. Pořádně našlápnuté vystoupení, takhle má vypadatpunkrock. Energie se z pódia na fanoušky jenom valila. Většina českýchkapel se má ještě hodně co učit.
Čtvrt na deset a po malé přestavbě pódia se na scéně konečněobjevují Billy Talent. Slečny v prvních řadách i přes neustále polévánístudenou vodou omdlévají štěstím a hlavně horkem jedna za druhou vtakovém tempu, že je zdravotníci a sekuriťáci ani nestihají tahat z davu a ošetřovat.
Hned od první minuty začali Billy Talent do posluchačů valit jedenhit za druhým. Došlo na všechny zásadní songy z obou alb kapely. Tímúvodním byl Perfect World a pak už to jelo. Surrender, Fallen Leaves,Devil in a Midnight Mass, This Suffering. Jako překvapení i společnánová písnička s Justinem z Anti-Flag.
Billy Talent
Zatímco Chris #2 z Anti-Flag je na pódiu jako neřízená střela, BenKowalewicz, fronton Billy Talent, je v tomhle ohledu trochu jiný. Itenhle člověk má energie na rozdávání. A taky ji opravdu rozdává běhemcelého vystoupení. Chvíli klidnější, o pár vteřin později už zas řádína stagi. Vážně nechápu, jak může dokázat hodinu běhat, skákat adoslova řádit v takovém tempu na pódiu. A u toho samozřejmě zpívat.Chvíli tvrdě, chvíli poté naopak jemně melodicky. Není tam na to alejen sám on, zbytek kapely mu neméně zdatně sekunduje.
Hodina hraní ale byla všem, snad kromě kapely, málo. Billy Talenttedy po malé přestávce dali přídavek a jako poslední zazněl konečně ihit, na který čekali snad všichni. Stačilo pár úderů na bicí a bylojasné, že nadešel čas na Red Flag. Nad hlavami se okamžitě objeviloplno červených vlajek, dokonce i jedna kanadská. A po odpočítávání známý refrén… Z balkónu to byl hodně zajímavý pohled. Skvělá tečka za skvělým koncertem.
Takže snad tedy platí Benův slib, že zas za rok. Už se těším!
......................................................................................................................................


Wooow ten slib by byl supa dyby vyšel xD


TV Očko-Billy talent

23. prosince 2008 v 19:22 | BeTkA
Ben je upa boží jak s hraje s tim mikrofonem a pak s tou lahví..... xD Je upa supa xD
Stojí za kouknutí!!!!!


Kwása

23. prosince 2008 v 19:15 | BeTkA

Devil in a Midnight Mass - z koncertu a z trikem!!!!

23. prosince 2008 v 19:03 | BeTkA
Ben tam super blbne,nádherně šeptá a má tričko!!!! xD

Thanks za dess

23. prosince 2008 v 19:00 | BeTkA
Díííky za new dess.Je boží.Zrovna ho nastavuješ nebo si ho dodělala.Takže dííííky!!!!!!

Úžasná photenka!!!!!

23. prosince 2008 v 18:55 | BeTkA
To je suproví photo xD

Pink ben-můj výtvor

23. prosince 2008 v 18:19 | BeTkA

No,tak sem si hrála,ale já na tyhle věci nejsem xD

VYHODNOCENÍ!!!!!!

23. prosince 2008 v 18:11 | BeTkA
Bude to Avril Lavigne????36 % (12 Hlasy)36 %12 Hlasy
Nebo Pheobe Tokin?????55 % (18 Hlasy)55 %18 Hlasy
A nebo snad zvítězí Lady Gaga?????9 % (3 Hlasy)9 %3 Hlasy

DIPLOMY


Hmmm a Vánoce,vánoce přicházejí.....

23. prosince 2008 v 17:55 | BeTkA
Jezusy,lidišky,jak já vás mám ráda(až na vyjímky xD)
SRAŠLIVĚ VÁM DĚKUJU :) CHODÍTE KE MĚ VÍC!!!!!
Přišla sem na blog dobou kdy mám většinou 25 lidí,a teď každej den kolem 40.Fakt thanks I love you :)
A teď něco k vánocům(tedy zííítřku) na kterej se strááááášně těšíííím :)
01Tak takhle nějak bude vypadat náš pes(až na tio že měří 70 cm :)) až mu dám santovskou čepičku. Já miluju vánioce.Ráno ozdobim stromek a pak budu moct asi na comp.Pak se najim a asi pudu na comp xD Něco vám sem přidám :) A potom přijsdou děda z babičkou a až půjdou domu,asi budu moct zase na comp.ALe já nepůjdu xD Půjdu si užívat vánoc.Tak v 18 půjdeme ke stromku xD No a ty dááárešky xD Jak já se těšim xD


Tady máte moje oblíbený videjko xDMno, je to z Rock am Ring .Tam bych se někdy těla mrknout.ALe asi by mě naši ve 12 nepustili xD Ale časem xDA tady něco hezů vínočního pro rozesmání.Tak se mrkněte xD